English version
Utskriftsvennlig
Minimalen 2016
Hjem
Festival 2016:
Visningsplan (pdf)
•
Internasjonal konk.
•
Nordisk & norsk konk.
•
Europeiske prisvinnere
•
Ettminuttsfilm & EMU
•
Rumensk nybølge
•
Korte godbiter
•
Konflukt
•
Masterclass: Møllens hemmelige verden
•
Statement Too:
Arvid Sletta & Jørn Utkilen
•
Multiplié Dansefilm
•
Musikkvideofortellinger
•
Barnimalen
•
MNFS: Festpremiere & seminar
•
Norsk filmkunst:
80-tallet
•
Mestermøte: Short Film Studies Symposium
•
Utekino: Avlyst!
Priser 2016
Les i katalogen
» Last ned katalog (pdf)
Delta med film
:
•
INT: Internasjonal konk.
•
NOR:
Norsk & nordisk konk.
•
Ettminuttsfilm
•
EMU: Ettminuttsfilm Ung
Billetter
Aktuelt
Om Minimalen
Mobil-vennlig
Partner & sponsor
Nettverksmedlemskap:
•
ISFC
•
Nordic SFF Network
Twitter-oppdateringer nå
Arkiv:
•
Tidligere vinnere i
Internasjonalt panorama
Tidligere festivaler:
2013
-
2014
-
2015
2010
-
2011
-
2012
2007
-
2008
-
2009
2004
-
2005
-
2006
2001
-
2002
-
2003
1998
-
1999
-
2000
1996
-
1997
1988 til 1995
Beklager, denne siden mangler.
Tweet
Program 2016
Nova kino, sal 1, 2 & 3
ONSDAG 27. JANUAR
10:00
Europeiske prisvinnere 1
12:00
NOR 1
14:00
INT 1
16:00
NOR 2
18:00
Midtnorsk filmsenter: Festforestilling
20:00
Korte godbiter 1
20:00
Mottakelse & åpningsfest
22:00
Festivalklubb
TORSDAG 28. JANUAR
10:00
Barnimalen 1
10:00
Europeiske prisvinnere 2
11:00
Animasjonsverksted (3 x 1 t)
12:00
Barnimalen 2
12:00
INT 2
14:00
NOR 3
15:00
Filmutdanninger i Trøndelag
16:00
Møt filmskaperne 1
17:00
Mestermøte: Short Film Studies Symposium
19:00
NOR 4
21:00
Masterclass: Møllens hemmelige verden
23:00
Festivalklubb
FREDAG 29. JANUAR
10:00
Konflukt
10:00
Europeiske prisvinnere 3
12:00
Ettminuttsfilm & EMU
12:00
INT 3
14:00
NOR 5
16:00
Møt filmskaperne 2
17:00
INT 4
18:00
Utekino for barn: Avlyst!
19:00
Rumensk 1:
Adrian Sitaru
21:00
Korte godbiter 2
22:00
Festivalklubb
LØRDAG 30. JANUAR
11:00
INT 5
13:00
NOR 6
15:00
INT 6
17:00
Møt filmskaperne 3
18:00
Statement Too - Arvid Sletta & Jørn Utkilen
20:00
Rumensk 2:
Radu Jude
22:00
Musikkvideo-
fortellinger
23:00
Festivalfest
SØNDAG 31. JANUAR
12:00
Norsk filmkunst 1980-89
15:00
Prisutdeling og visning
18:00
Multiplié Dansefilm
20:00
Korte godbiter 2
20:00
DansiT & festivalklubb
Med forbehold om endringer.
Samarbeidspartnere: